Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Radziemice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł13 570 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,357 ha, położona w miejscowości Radziemice, zaledwie około 600 metrów w linii prostej od Urzędu Gminy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Radziemice

Radziemice,małopolskie

140 000 zł2 080 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela, działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej wsi, idealna dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radziemice

Radziemice,małopolskie

1 100 000 zł5 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka 50 arów wraz z budynkiem mieszkalno usługowym o powierzchni użytkowej 1400 m2. Działka płaska, kwadratowa z bezpośrednim wjazdem z drogi publicznej. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radziemice

Radziemice,małopolskie

1 300 000 zł5 000 m² 260 zł/m²

 

 

 

Radziemice,małopolskie

69 900 zł1 800 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

_A R K A - D O M_ Oferujemy Państwu do sprzedaży ładną działkę budowlaną położoną w Smoniowicach gm. Radziemice. Działka o powierzchni 18 arów, kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radziemice

Radziemice,małopolskie

79 000 zł5 000 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o pow. 50 arów. Położona na wzniesieniu, z ładnym widokiem. Prawie płaska. Prąd i woda na działce. Wymiary działki to ok. 48m x ok. 104m długości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka Proszowice

Proszowice(Radziemice + 9 km)

45 000 zł1 287 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana (pod dom jednorodzinny), o powierzchni 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Stogniowice, 3 kw od centrum Proszowic. Działka idealnie płaska, o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Proszowice(Radziemice + 9 km)

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w Proszowicach w rejonie ulic: leśnej, szpitalnej i Kleszczyńskiego. Pozostały do sprzedaży 3 działki o powierzchni ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sadowie

Sadowie(Radziemice + 15 km)

109 000 zł1 500 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam , działkę w pełnej zieleni okolicy w Sadowie gm. Kocmyrzów- luborzyca z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną , w gminie Kocmyrzów- luborzyca obowiązuje miejscowy plan.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij