Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Radziemice

Radziemice, małopolskie

  • 125 000 zł
  • 13 570 m²
  • 9,21 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Magiera

Skontaktuj się

Działka rolna Radziemice

Radziemice, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

125 000 zł

13 570 m²

9,21 zł/m²

Działka rolna Radziemice

Zaktualizowane: 11 maja 2026

125 000 zł 13 570 m² 9,21 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 125 000 zł (9,21 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 13 570 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 170m; szerokość: 85m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: MAI Estates, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 208059

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,357 ha, położona w miejscowości Radziemice, zaledwie około 600 metrów w linii prostej od Urzędu Gminy. Nieruchomość znajduje się w cichej, malowniczej okolicy, w otoczeniu pól uprawnych oraz kilku gospodarstw.

Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach około 85 m x 170 m, co daje wiele możliwości zagospodarowania. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej zapewniony jest wzdłuż krótszego boku działki. (...)

Agent

Maciej Magiera

608 053...

608 053 150

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 053...

608 053 150

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy